Štítky: tvár toner, ce285a, tlačiareň hp laserjet, bronzer make-up, dial test držiteľ, tlačiareň, kimio hodinky, 1 tb diskom ssd, reťaz husqvarna 435, cb rádio.

€22.51 €24.74
  • Skladom
  • w9796


  • Funkcia: Kompatibilné
  • Kompatibilné Značky: HP Laserjet
  • Názov Značky: civo
  • Kazety Stav: Plná
  • farba: čierna
  • Bulk Balenie: Áno
  • Druh: Kazety S Tonerom
  • Číslo Modelu: CB435A 35A CB 435A CB435 A 435

Parametre výrobku

Značka:Civoprint Typ:s tonerom Model:CB435 Toner:80g~100 g Výhody:Vysoká kapacita Jednoduché pridať toner Tlač jasne Výdatnosť:2000 strán(pri 5% pokrytí A4)

Kompatibilný Model Tlačiarne

pre HP LaserJet P1505/M1120/M1522N/MFP1005/1006

Vezmite prosím na vedomie:

Nie všetky modely sú tu uvedené. Ak máte akékoľvek otázky o tom, či tlačiareň môže používať atramentové kazety, prosím, kontaktujte nás. Prosím, skontrolujte originálne kazety model pred objednaním.

Naše služby

1. Spoľahlivá kvalita: prijímame všetky druhy vysokej kvality dovážaných surovín, a my prísne test na každý výrobok pred odoslaním garantovať vysokú kvalitu výrobkov. 2. Plný rozsah: Môžeme ponúknuť tonerové kazety takmer sa vzťahujú na všetky druhy s vysokou kvalitou, a môžeme prijímať vlastné špeciálne výrobky alebo obaly. 3. Bezpečné a rýchle prepravy: spolupracujeme s profesionálnymi logistických spoločností poskytovať efektívne tovar prepravuje . 4. Dlhú životnosť: naše výrobky majú 18 mesiacov dlhú životnosť v rámci pravidelnej dopravy a zásob stav. 5. Krátke dodacie lehoty: výrobky bude dodávaný 3-5 dní po zaplatení je potvrdené.

Informácie o produkte

Tlač účinok

Produkt Osvedčenie O Kvalifikácii

Prijímame všetky druhy vysoko kvalitných surovín, a my prísne test na každý výrobok pred odoslaním garantovať vysokú kvalitu výrobkov. Naše kazety s tonerom použiť všetky druhy vysokej kvality dovážaných surovín, oxid prášok je zo Spojených Štátov, OPC je z Južnej Kórey , uhlíka je z Indie, nové kompatibilné kazety s tonerom mať lepšiu kvalitu a prekvapenie účinkom ako pôvodná.

Obaja si vybrali Civoprint

FAQ

Q1: Ako dlho je polica životnosť kazety s tonerom? Odpoveď: Naše výrobky majú 18-mesiac dlhý čas použiteľnosti od výrobného dátumu. 2. otázka: Ako sa o kvalitu kazety s tonerom? Odpoveď: Máme prijať všetky druhy vysokej kvality dovážaných surovín, a my prísne test na každý výrobok pred odoslaním garantovať vysokú kvalitu výrobkov. Q3: Ako mnoho typov tonerových kaziet môžete poskytnúť? A: Sme schopní ponúknuť atramentové kazety takmer sa vzťahujú na všetky druhy s vysokou kvalitou, a môžeme prijímať vlastné špeciálne výrobky alebo obaly. Otázka 4: Aké sú vaše spôsoby dopravy? Ako bezpečné sú? A: Sme v spolupráci s profesionálnymi logistických spoločností poskytovať efektívne tovar prepravuje. Otázka 5: Ako dlho je váš dátum dodania? Odpoveď: produkty budú dodané z 3-5 dní po zaplatení je potvrdené.Lazyimage
2021-01-31
2/5
Ho chiesto di ritirare ordine in quanto avevo buttato la stampante per cui non mi serviva più. Nessuno mi è stato a sentire. Consegna lenta

Napísať recenziu

Súvisiace produkty