Štítky: pre sviečka sójový vosk, candl, aby, sviečka auta, sviečka lyžica, kutilov, sviečky sada kit, jar sviečka súpravy na výrobu, aromatické sviečky auta, silikónové sviečka, takže nastavenie, pomoci prvá súprava, sójový vosk a sviečka, takže kit dodávky.

€17.59 €26.65
  • Skladom
  • w9787


  • Typ Produktu: Iné
  • Číslo Modelu: Iné
  • Súbor Typ: NO
  • Typ Veľkoobchod: NO
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Odrážky:

1、Ekologický Materiál: 100% ekologický bavlna jadro, asi 4 cm dlhé. Čisté, hladké, vysoko kvalitný sójový vosk je prvou voľbou ak chcete, aby kontajner sviečky a vonné sviečky. V porovnaní s parafínom, je bez zápachu, má dlhý čas horenia, non-jedovaté, spaľuje viac dôkladne, bez rezíduí a neprináša čierny dym.

2、Ľahko DIY: Len potrebuje jednoduché nástroje na dokončenie zdanlivo komplikované sviečka výrobného procesu. Či už ste začiatočník alebo profesionál, môžete ľahko urobiť. Užite si urob si sám s deťmi a aby si víkend šťastný a zmysluplný.

3、8 Prenosné Opakovane Plechovky: Prenosné konzerve sviečky, ktoré môžu byť vykonávané okolo. Po sviečka je úplne spálil, môžete použiť tin ako ornament na ukladať svoje obľúbené položky, ako sú rastliny, kľúče alebo šperky, atď., alebo dať ako darček pre deti.

4、Zábava Innvoative Darček: Vhodné pre ručné rodiny. Nech vás alebo vaše deti zábal KUTILOV, sviečky v skvelého boxy, narodeniny alebo Vianoce darčeky pre druhých.

5、Kompletný Súbor: Všetko, čo potrebujete, aby sviečka doma sa zahŕňa do tohto balíka. Zahŕňa 450 ml, nerezová oceľ pohár, 4 balíky včelí vosk, 2 vosk knot klipy, 50 knôty, 1 miešanie lyžicou, 8 sviečka poháre a viečka a nálepky.

Špecifikácia: Veľkosť: o vyrazili 21,5*13*17 cm/8.46*5.12*6.69 v

váha: cca 1200g/42oz

Vosk farba: biela

Materiál: včelí vosk

Čistá hmotnosť: cca 800 g/28.2 oz

Vosk základný materiál: bezolovnaté vlákno bavlny core

Vosk základná veľkosť: cca 10 cm/3.94 v

Jedného kontajnera čistá hmotnosť: cca 35 g/1.2 oz

Balenie Zoznam:

450ML Nehrdzavejúcej Ocele Pohár*1

120 G včelieho Vosku*4

Voskové Jadro Klip*2

Lyžica*1

2.5 oz Konzerve*8

Nálepky*1

12.5 CM Vosk Core*50

Na naše Brazílsky priatelia:

Brazília Post má dočasne oznámila, že bude účtovať asi $3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nebude zaplatené. Ak nemôžete prijať $3.5 colný poplatok, prosím, nie objednávku.

Pre viac informácií, pozrite si prosím nižšie uvedený odkaz, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Kupujúci čítanie

1. O platbu

Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

2. O dodávky

A. Poštovné A Odovzdanie

Budeme prijímať rôzne kanály podľa charakteristík prepravu tovaru. To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Od sledovania čase rôzne kanály budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne ukazujú, 1-4 dni pre medzinárodné expresné dodávky, a ak je preťaženiu, sledovanie informácie o čase bude predĺžená.

A. O colnej a colnej

Poštových zásielok, zvyčajne nevytvárajú tarify, ale colných predpisov v rôznych krajinách budú mať rôzne colné odbavenie krát. Prosím sledujte informácie v dobe a obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné. Medzinárodné expresné doručenie zvyčajne vytvára ciel. Vezmite prosím na vedomie, miestne dane colný noriem s cieľom vyhnúť sa colné problémy spôsobuje výrobky, ktoré majú byť vrátené alebo zničené. Ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo priniesť informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

3.Vrátenie A Politík

Pretože medzinárodnej prepravy nákladov a času náklady sú pomerne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov. Budeme dôsledne skontrolujte, či sa dostane poškodený produkt, prosím kontaktujte nás. Pre váš prospech, skontrolujte package skôr, než ho podpíšete a pošlete fotografiu k nám. Budeme hodnotenie výrobku podľa konkrétnych podmienok produkt, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy. Ak chcete vymeniť alebo vrátiť tovar bez poškodenia výrobku, len návrat poštovné náklady budú účtované a zašleme vám nový produkt pri prevzatí výrobku. Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

4. Farebný rozdiel:

V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba projektu. Scheler Vrátenie tovaru: Kupujúci môže vrátiť tovar do 7 dní od prijatia tovaru. Počas tejto doby, ak nie je práca kvality problém, predávajúci nebude akceptovať vrátenie.

5.Spätná väzba

Ak ste spokojní, prosím, dajte nám 5 hviezdičkami, to bude náš najväčší povzbudenie a vytvoriť lepšie služby pre vás. Všetko úsilie je len lepší pocit, spolu s úprimnosťou. ďakujem vám veľmi pekne

Dúfam, že moji priatelia môžu nájsť to, čo potrebujete.

Ak máte akékoľvek potreby, prosím, neváhajte ma kontaktovať.

Všetko najlepšie k vámNapísať recenziu

Súvisiace produkty