Štítky: bem bluetooth slúchadlá, humzor, obd2 skener, bluetooth receiv, launch x431, ancel, auto nálepky, auto skener, skener, auto diagnostické prístroje.

€235.47 €283.70
 • Skladom
 • w9762


 • K1Pro auto diagnostický nástroj update: bezplatná aktualizácia pre život
 • Najnovšie V7.6 Funkcií: Upgrady pre Vw, audi podporuje 2019 modely, podpora portugalčina
 • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Auto Diagnostický Scanner Model: NEXPEAK K1 Pro OBD2 Automobilový Skener
 • Jazyk: Španielčina
 • NEXPEAK Tablet RAM/ROM: 2GB DDR3+32 GB EMMC
 • OBD2 Skener Funkcia 1: Auto Diagnostika na Všetky Systémy pre 85 auto robí
 • Diagnostický Scanner K1 Pro Displej: 10.1 palcový Dotykový Displej
 • Verzia Softvéru: 7.6 , bezplatná aktualizácia životnosť
 • Špeciálne Funkcie: Bluetooth
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Certifikácia: FCC
 • Hardvéru Verzia: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Názov Značky: NEXPEAK
 • Aktualizácia Softvéru: Áno
 • K1Pro auto skener záruka: 3 roky záruka

NEXPEAK K1 pro OBD2 Auto Diagnostický Scanner Tool for Auto Auto, ABS, Airbag Olej EPB DPF Reset Obd 2 Bluetooth Všetky Systémové Auto Diagnostika

NEXPEAK K1 PRO Auto Diagnostický Nástroj Podporuje Auto Zoznam na Stiahnutie Adresu

Aký je rozdiel medzi K1 PRO a iných výrobkov?

Prečo si vybrať NEXPEAK K1 pro Auto skener?

1.Úplné systémy, diagnostikovať. 2.9 špeciálne funkcie, obsahovať kľúčové programátor,pin kód prečítať. 3.10.1 palcový protiprachová drop-dôkaz Android tablet. 4.Dlho pracovných batérie. 5.Bluetooth 4.2 , rýchlo diagnostikovať. 6.Podpora Multi-jazyk. 7.Bezplatná aktualizácia pre život.

NEXPEAK K1 pro podporu full systémy, diagnostikovať:

Nexpeak k1 obd2 skener podporuje čítanie a mazanie problémy kódy všetkých hlavných systémov , vrátane Motora, Airbag/SRS, Prevodovka, ABS, SAS, Klimatizácia, ACC, Audio , ect.

NEXPEAK K1 pro podporu špeciálne funkcie:

ABS, BAT,DPF,EPB,INJEKTOR,OLEJA RESETOVAŤ ,SAS,TPS,MONITOROVANIE TLAKU V PNEUMATIKÁCH

1.Olej Reset Služby: Umožňuje vykonávať reset pre motorový Olej Život systém, ktorý vypočíta optimálnu olej život zmeniť interval závisí od vozidla jazdné podmienky a klímu. 2.EPB Služby: Pomáha udržiavať elektronický brzdový systém bezpečne a efektívne, deaktivácia a aktiváciu brzdového systému kontroly, pomoc s brzdovou kvapalinou ovládanie, otváranie a zatváranie brzdové doštičky, a nastavenie brzdy po disku alebo pad výmeny, atď. 3.ABS Krvácanie ABS brzdy krvácanie mať pevné brzdové doštičky po vzduchu vyčerpania. 4.BAT služby: Umožňuje skenovať nástroj na vyhodnotenie stavu nabitia batérie štátu, monitorovať blízko-circuit current, zaregistrujte výmeny batérie a aktivovať zvyšok stav vozidla. 5.TPMS služby Zmysel zobrazenie senzor Id z vozidla ECU, vkladanie TPMS výmenu snímača Id a testovanie senzorov. 6.DPF Služby: Umožňuje vykonávať množstvo funkcií Naftových Častíc Filter systému. TPMS Služby: Umožňuje vám rýchlo vyhľadať pneumatiky senzor Id z vozidla ECU, ako aj na vykonanie TPMS programovanie a obnovenie konania po pneumatikách senzory sú nahradené. 7.SAS riadenia uhol senzor služby: pomáha jasné, poruchy riadenia uhol senzor spomienky a hrá dôležitú úlohu v riadení uhla, kalibrácia snímača. 8.Injektor Kódovanie Únik injekčných užívateľov drog a niektorých mŕtvych injekční užívatelia môžu nechať ujsť, aj keď injektor je zakázané. Otherproblems s zapaľovacieho systému a mechanické komponenty tiež nemusí zobraziť ot. / min a strát, keď účtovná injektor je vypnuté 9.TPS Plyn Prispôsobenie Plyn telo je trubice obsahujúce otočnou ploché(motýľ), ktoré sa používa na reguláciu množstva vzduchu zadanie motora. V elektronicky palivo vstrekuje auto , plyn polohy snímač a snímač prietoku vzduchu snímač komunikovať s počítačom , ktorý dodáva príslušné množstvo paliva potrebného na injekčných užívateľov drog. Musí potrebu re-learning akcelerátor senzor polohy po zúčtovania alebo opravu

NEXPEAK K1 pro, Podpora viacerých jazykov:

Angličtina ,francúzsky ,španielčina ,nemčina ,ruština,poľština ,taliančina, portugalčina, japončina, Čínština.

NEXPEAK K1 pro Auto diagnostika podporu automobilových značiek:

AMERIKA: Pre CHRYSLER , Pre FORD, ORTUTI ,Pre LINCOLN, Pre GM, Pre GMC, Pre CHEVROLET, Pre BUICK, Na HUMMER, Pre SATURN, PONTIAC, Pre CADILLAC, Pre OLDSMOBILE, Pre JEEP, Pre SCION EURÓPE: Pre ABARTH, Pre ASTON Pre MARTIN, Na FERRARI, Na MASERATI, Pre ALFA ROMEO, Pre AUDI, Pre BENTLEY, Pre BENZ, Pre SPRINTER, Pre MAYBACH,Pre BMW, Pre BUGATTI, Pre CITROEN, Pre DACIA, Pre FIAT, Pre FORD, JAGUAR, Pre LAMBORGHINI, Pre LANCE, Pre LANDROVER, Pre MINI, Pre OPEL, PEUGEOT, Pre PORSCHE, Pre RENAULT, Pre ROLLSROYCE, Pre SAAB, Na SEDADLO, Pre ŠKODA, Pre VAUXHALL, VOLVO, Pre VW, Pre CVVW. ÁZIA: Pre ACURA, Pre DAEWOO, Pre HONDA, Pre HYUNDAI, Pre INFINITI, Pre ISUZU, Pre KIA, Pre LEXUS, Pre MAZDA, Pre MITSUBISHI, Pre NISSAN, Pre PERODUA, Pre PROTÓN, Pre SSANGYONG, Pre SUBARU, Pre SUZUKI, Pre TOYOTA, Pre RENAULTSM. ČÍNA: Pre BYD, Pre CHANGAN, Pre CHANGHE, Pre CHERY, Pre EMGRAND, Pre ENGLON, Pre AUDI, Pre VW, Pre FOTON, Pre GEELY, Pre GLEAGLE, Pre GWM, Pre HBSH, Pre HUACHEN, Pre WULING, Pre YUAN, Pre ZOTYE. AUSTRÁLIA: Pre FORD, Pre HOLDEN.

NEXPEAK K1 pro OBD2 auto diagnostický nástroj podpory vozidiel na špeciálne funkcie:

ABSBLEED: ÁZIA: Pre DAEWOO, Pre SSANGYONG. EURÓPA: JAGUAR, Pre LANDRIVER, Pre OPEL, Pre RENAULT. BATÉRIA: ÁZIA : Pre LEXUS, Pre TOYOTA. AMERIKA : FORD EURÓPA: JAGUAR, Pre LANDROVER, Pre VOLVO DPF: EURÓPA: Pre BMW,Pre CITROEN, JAGUAR, Pre LANDROVER, Pre OPEL, PEUGEOT, Pre VAUXHALL. ÁZIA: Pre DAEWOO, Pre SUBARU EPB: ÁZIA: Pre DAEWOO, Pre HONDA, Pre HYUNDAI, Pre KIA, Pre SUBARU, Pre TOYOTA AMERIKA : Pre GM EURÓPA: Pre BMW, Pre CITROEN, JAGUAR, Pre LANDROVER, Pre OPEL, PEUGEOT, Pre RENAULT, Pre SAAB, Pre VAUXHALL, VOLVO, Pre VW. INJEKTORA: ÁZIA: Pre HYUNDAI, Pre KIA, Pre MITSUBISHI, Pre SUBARU EURÓPA: Pre CITROEN, Pre FIAT, JAGUAR, Pre LANDROVER, Pre OPEL,Pre VAUXHALL OILRESET: ÁZIA: Pre PROTÓN, Pre ACURA, Pre DAEWOO, Pre HONDA, Pre HYUNDAI, Pre INFINITI, Pre ISUZU, Pre KIA, Pre LEXUS, Pre MAZDA, Pre MITSUBISHI, Pre NISSAN, Pre SCION, Pre SUBARU, Pre SUZUKI, Pre TOYOTA. AMERIKA: Pre Buick, Pre Cadillac, Pre Chevrolet, Pre CHRYSLER, Pre DODGE , Pre FORD, Pre GMC, Na HUMMER, Pre JEEP, Pre LINCOLN,,Pre MASERATI, ORTUTI, Pre OLDSMOBILE, Pre PONTIAC, Pre SATURN EURÓPA: Pre AUDI, Pre BENZ, Pre BENTLEY, Pre BUGATT , Pre BMW, Pre CITROEN, Pre DACIA, Pre FIAT, JAGUAR, Pre LANDROVER, Pre LANBOGHINI, Pre MINI, Pre OPEL, PEUGEOT, Pre PORSCHE, Pre RENAULT, Pre ROLLSROYCE, Pre ROMEO, Pre ROVER, Pre SAAB, Na SEDADLO, Pre ŠKODA, SMART, Pre VAUXHALL, VOLVO, Pre VW. ČÍNA: Na GEELY, Pre EMGRAND, Pre ZOTYE, Pre BORGWARD, Pre BAIC, Pre BYD, Pre CHERY, Pre FAW CER, Na GREATWALL, Pre JAC, Na LUXGEN, Pre SOUEAST, Pre Rover(Čína) AUSTRALLIA: Pre HOLDEN. TPMS: ÁZIA: Pre HONDA,Pre HYUNDAI,Pre INFINITI,Pre KIA,Pre LEXUS,Pre MAZDA,Pre MITSUBISHI,Pre NISSAN,Pre SCION,Pre SUBARU,Pre TOYOTA AMERIKA: Pre Buick,Pre Cadillac,Pre Chevrolet,Pre CHRYSLER,Pre DODGE,Pre FORD,Pre GM,Pre GMC,Pre HUMMER,Pre JEEP,Pre LINCOLN,Pre ORTUŤ,Pre PONTIAC,Pre SATURN EURÓPA: Pre AUDI, Pre BENZ, Pre BMW, JAGUAR, Pre LANDROVER, Pre PORSCHE, Pre VW SAS: ÁZIA: Pre DAEWOO,Pre SSANGUONG ČÍNA: Na BAIC, Pre BAO JÚN, Pre BYD, Pre ZZNISSAN, Pre ZOTYE, Pre SOUEAST, Pre HAIMA , Pre DF_FENG_XING, Pre DF_FENG_SHEN, Pre CHANGHE, Pre DF_XIAO_KANG, Pre CHERY, Pre ROEWE, TRUMPCHE, Pre GEELY EMGRAND, Pre GELY ENGLON, Pre GEELY, GLEAGLE, Pre JAC, Na JMC, LIFAN, Pre GREATWALL TPS: ÁZIA: Pre ACURA, Pre DAEWOO, Pre HONDA, Pre KIA, Pre NISSAN, Pre TOYOTA AMERIKA: Pre CHRYSLER, Pre Buick, Pre Cadillac, Pre Chevrolet, Pre PONTIAC, Pre SATURN, JEEP EURÓPA: Pre BMW, VOLVO ČÍNA: Na BAOJUN, Pre BYD AUSTRÁLIA:Pre HOLDENMolemaninthemoruning
2021-01-26
5/5
i have read and clear codes from 2017 BMW. Truly recommend this seller
Muriukigitere
2021-01-23
5/5
for Peugeot Boxer 3 it works,you have any questioin ,can ask teh seller ,he is very patient
Alex Ander Ramos
2020-11-20
5/5
Great car scanner. Quality, made soundly. Shows everything clearly and clearly. In the kit everything you need. Delivery in less than a week at the point of issue. Worth your money, everything is super!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty