Štítky: tin obväz, liate sadrové, roztomilý omietky, obličkového nohavice, kapela omietky, smalt kapela pomoci, telocvičňa žena, muži kapela pomoci, sadrové zdravotnícke bandáže, pomoc band.

€14.93 €15.71
  • Skladom
  • w9596


  • Názov produktu: Zdravotnícke Náplasť čistej bavlny vločiek
  • Veľkosť: 10cmx350cm
  • Balenie: 15 ks/taška. 30 ks/veľa
  • Číslo Modelu: Nové
  • Hrubá hmotnosť: 0,56 kg

30 ks 10cmx300cm Omietky čistej bavlny vločky Hladké Ortopedické Cast Čalúnenia použiť na omietky obväz

Popis:

Vyrobené z čistej bavlny vločky. produkt, ktorý poskytuje všeobecnú ochranu pacienta počas liečby. Poskytnúť všeobecné ochranu pacienta,aby sa zabránilo zranenie z iného zariadenia alebo vonkajším svetom,Tiež použiť na omietky obväz ortopedické cast čalúnenia.

Veľkosť:10x300cm

Balenie:30 rolls/set

Materiál:Bavlna

Miesto výroby:ChangYuan city,Čína

Funkcia:

1, Jednoduché, Čisté a Elegantné koniec tvár. 2, Udržať pokožku suchú a pohodlnú počas dlhodobé nosenie. 3, Hladký povrch a dobré vzduchovej priepustnosti. O NÁS: O platby : akceptujeme všetky platobné metódy uvedené v www.agropolis.sk. O poslaní: Prosím, majte na pamäti, pre ruských kupcov ,Bielorusko: novej politiky v Rusku, ruské kupujúci sa musí vyžadovať plnú názov truck. Tak prosím napíšte vaše celé meno, keď objednávka je odoslaná. Potom môžete prijímať tovar ako normálne, vďaka! Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3-5 dní, akonáhle sa vaša platba je dokončená. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel. O spätnú väzbu: Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Vracia tovar, vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky. Záruka a údržba: ponúkame na 1 mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.Napísať recenziu

Súvisiace produkty