Štítky: čierna predné čipky parochne, vlasy ľudské parochňu, top hd čipky, 250 hustota, parochňa, úplné čipky parochne ľudské vlasy čiare, blond úplné čipky parochne ľudské vlasy vergorren, 1 rovné predné čipky parochne, 1 613 ľudské vlasy parochňa, farba hd čipky parochne.

€50.16 €104.50
 • Skladom
 • w9466


 • Pôvod: BR(Pôvodu)
 • Materiál: Remy Ľudské Vlasy
 • Spp Veľkosť: Priemerná Veľkosť
 • Číslo Modelu: 613 parochňu
 • 613 čelnej parochňu: blondínka ľudské vlasy parochňa
 • Názov Značky: Lowell
 • Textúra: Rovné
 • úplné čipky parochne: Čipka Ľudské Vlasy, Parochne
 • Blond parochňa: 613 Predné Čipky parochne
 • čipky dopredu ľudské vlasy, parochne: ľudské vlasy, parochne
 • blondínka čelnej parochňu: blondínka ľudské vlasy parochňa
 • 613 úplné čipky parochne ľudské vlasy: hd čipky čelnej parochňu

Informácie O Výrobku

Vlasy Materiál: Najlepšie Vybrané Prírodné Nespracované Ľudské Vlasy Spp Veľkosť: Stredná Veľkosť Uzavretie Lúčenie: Zadarmo Upichovanie Korienky Vlasov: Pre Trhal Uzly: Dvojité Bielené Uzlov Farba Vlasov: Blond #613 Čipka Farba: Stredne Hnedá Čistá Hmotnosť: 150g-250g v Závislosti od Dĺžky Vlasy Životnosť: Bez Spleti Žiadne Prelievanie Nízke Maintenace, 12-24 Mesiacov Života pri Správnej Starostlivosti Dodacia lehota: 3-5 Dní po celom svete Doprava Zadarmo.

Parochňa Merania

Všetky parochne na sklade sú strednej veľkosti, v stredných čipky farby s elastický pás & hrebene vo vnútri. Ak uprednostňujete iné veľkosti,prosím, láskavo kontaktujte naše predajné pre prispôsobené, aby

Po Celom Svete Doprava Zadarmo

AKO UMÝVAŤ PAROCHŇU

1.Prečesať vlasy zabezpečiť, nie je spleti. 2.Dajte vlasy do 35-40°c vody, pridať šampón do vody. Mieša to rovnomerne. 3.Jemne stlačte viac ako vlasov na 10 až 15 minút, kým nie je čisté. Nechcem rub s rukami. 4.Opláchnite šampón dôkladne a vytiahnuť kondicionér do vody. Mieša to rovnomerne. 5.Nechajte vlasy v kondicionér pre 10-15 minút. 6.Opláchnite kondicionér dôkladne a používať uterák absorbovať vodu. 7.Pre rovné vlasy a telo vlna, vlasy, vybrať jeden široký-ozubeným hrebeňom.Pre ostatné vlnité vlasy, beh s prstami jemne hladké. 8.Nechajte vlasy voľne vyschnúť. 9.Nemusíte urobiť vlasy podľa sálajúce slnko na pomerne dlhú dobu.

Kindy poznámka

1.Prosím, nepoužívajte žiadne KIAHNE. box, tento balík môže byť stratené. 2.Použite, prosím, Fyzickú adresu, a uistite sa, že je tam niekto prihláste sa pre balík "Dovolenka na dvere", tento balík môže stratil na vysoké riziko. 3.Odporučíme u opustiť vaše telefónne číslo. DHL kontaktovať. 4.Vzhľadom na bezpečnostný problém, ktorý je stále viac a viac ťažké sa v nejakej oblasti, NIE sme ZODPOVEDNÍ za balík stratil v týchto prípadoch: a. Doručovacia adresa nie je jasné, alebo zle, DHL nebude schopný nájsť. b. Nikto sa môcť prihlásiť na balíček a DHL nechať na dvere, balík ukradnuté c. Podpísané niekto neviete, čo znamená škodlivý ukradnuté

Sme bude ZODPOVEDNÝ za týchto okolností a úplné vrátenie:

1. Dali sme nesprávnu adresu, ktorá nezodpovedá ur uvedenú adresu 2. DHL doručenie na inú nesprávnu adresu namiesto ur uvedenú adresu.

Zásady Vrátenia Peňazí

100% Záruka vrátenia Peňazí na jednotlivé položky. Prosím kontaktujte nás v 7days po vašom prijatí položky(položiek). Vrátenie bude poskytnuté po item(s) bol poslaný späť v pôvodnom stave. Žiadne náhrady/výmeny pre vlasy je nainštalovaný, strih, farbené, umývať alebo akékoľvek poškodenie & procesu, prosím, pochopiť) Peniaze budú vrátené do 3 pracovných DNÍ po tom, čo sme dostali vlasy so PÔVODNOM STAVE.

Spätnú Väzbu A Po-Predajný Servis

Budeme veľmi ocenili, ak u nás odchádzajú 4 alebo 5 hviezdičiek POZITÍVNE ohlasy. Váš dobrý prehľad je veľké povzbudenie pre náš ťažko pracujúcich zamestnancov. Ak nie ste spokojní s položku, ktorú dostal, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Chceli by sme pracovať s u spoločne vyriešiť akýkoľvek problém.Napísať recenziu

Súvisiace produkty