Štítky: kovového kuchynského náčinia, tesnenie pre kozmetiku, aventurin kameň, ham stlačte, marmit, ham maker, variť hrniec, kuchynský nástroj, escurreplatos cocina, model varenie v kotlíku.

€4.57 €5.86
  • Skladom
  • w823


  • Číslo Modelu: ham stlačte
  • Funkcia: Skladom
  • Druh: Sady Riadu
  • Hrniec Kryt: S Hrncom Kryt
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Funkcie:

Z nehrdzavejúcej ocele, plášť, ľahko demontovať, odolné, spoľahlivé, ľahko sa čistí, nie pohlcujú zápach.

Multifunkčné sporáky a tlakové hrnce, halogénové osvetlenie rúry, panvice a rúry.

Jedinečné domáce kuchyne s rôzne náplne a korenín, sprevádzané mäso, ryby, hydina a morské plody.

Špecifikácie:

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Veľkosť: 172*110 mm/6.77*4.33 v

Pokyny:

1. Pred prvým použitím:

Opatrne odstráňte zariadenia a príslušenstvo, balík a zvládnuť všetky obalové materiály a propagačné nálepky. Všetky príslušenstva prístroja sú varené v roztoku soli pre 3-5 minút, 1 čajová lyžička soli na liter, ak chcete odstrániť pôvodné mazív. Čisté vybavenie podľa "Čistenie a Údržba"?

2. Prevádzka:

(1).Hamppress je vhodný pre redmond multi-varná doska multi-sporák tlak sporák, misa kapacita nie je menej než 5 litrov. Zariadenie môže byť použité v tlakové hrnce, vzduch, grily, pece s zodpovedajúce pracovné kapacity alebo spoločné riad na varenie na sporáku.

(2).Varenie tašky nie sú zahrnuté.

(3).Pri príprave surovín, najlepší efekt je získavaná presne podľa vzorca, a hmotnosť a podiel zložky sú udržiavané. Vrece vložené do plášťa je rovnomerne a pevne naplnený pripravené ingrediencie tak, že nie sú žiadne otvory vzduchu na vak. Shell príslušenstvo s jarný ťah groove by mali byť naplnené, aby v maximálnej miere s cieľom poskytnúť najlepší potravín lisovania. Ak je to potrebné, opatrne odstráňte plnú tašku, preinštalujte spodný kryt na ďalšiu úroveň, a potom dať sáčok do plášťa.

(4).Buďte opatrní pri úprave a strečing na jar, aby sa zabránilo poškodeniu taška. Hoci malé otvormi sú povolené, hlavné poruchy môžu viesť k poklesu kvality konečného produktu.

3. Čistenie a údržba

(1) Použitie teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom na čistenie plášťa a odnímateľné príslušenstvo ham stlačte, a potom umyte ham stlačte okamžite po použití. Potom ho utrieť suchou handrou a suché ju úplne pri izbovej teplote.

(2) nepoužívajte pevné alebo drsný povrch špongie alebo papierové uteráky alebo abrazívne pasty.

(3) nepoužívajte žiadne chemicky žieravé látky alebo akékoľvek iné látky, ktoré nie sú odporúčané pre čistenie predmetov v styku s potravinami. Skladujte na suchom a vetranom mieste.

Poznámky:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme!

2. Prosím, dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

1 X Stlačte Ham Shell

1 X Návod

2 X Odnímateľné Veká

4 X Vymeniteľné SpringsSeval Seval
2020-12-22
5/5
The box in the course of transportation was strongly crumpled, the ham-tree itself also bent a little, for a gift such a thing will not work, but in general, I think it can be quite used for the purpose. In the kit comes a booklet with recipes in Russian language.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty