Štítky: studená oceľ armády, orient kapela nerez, katana oceľového plechu, prispôsobený oceľového plechu, orientovať, ei kremíka oceľového plechu, popruh pre orientovať, náramok pre orientovať, studená oceľ psa, náušnice oceľového plechu.

€20.80
  • Skladom
  • w782


  • Na mieru: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Veľkosť môže byť prispôsobené na mieru Prispôsobené cenách prosím, kontaktujte nás.

Aký je rozdiel medzi kremíka oceľového plechu a kremíka oceľového plechu? Prečo sa opýtať: pretože tam sú dva spôsoby, ako ho nazývajú v trhu, vyhnite sa používaniu nesprávnych materiálov. Preto je tu táto otázka. Silicon oceľového plechu a kremíka oceľového plechu sú dva spôsoby, ako ho nazývajú v rôznych obdobiach. V skutočnosti, sú isté Kremíka. Starý názov chemického prvku "Silicon". Slovo "Silicon", ako "Silicon Valley" (Silicon Valley). Silicon oceľového plechu na elektrické účely je všeobecne známy ako silicon oceľového plechu alebo kremíka oceľového plechu. Všeobecne povedané, kremík oceľového plechu patrí do plechu, ktorý je nezávislý pobočky vzhľadom na svoje špeciálne použitie. Silicon oceľového plechu na elektrické účely je všeobecne známy ako silicon oceľového plechu alebo kremíka oceľového plechu. To je druh ferrosilicon mäkké magnetické zliatiny s veľmi nízkym obsahom uhlíka. Vo všeobecnosti platí, že obsah kremíka je 0,5-4.5%, ktorý je vyrobený hot rolling a studená valcovňa. Vo všeobecnosti, hrúbka je menšia ako 1 mm, tak to sa nazýva tenké dosky. Pridaním kremíka môže zlepšiť rezistivita a maximálna priepustnosť železa, znížiť donucovacích sily, jadro a strát (jadro a strát) a magnetické starnutia. Je to hlavne používa na výrobu železa jadrá z rôznych transformátory, motory a generátory. Svet je kremík oceľového plechu výroby predstavuje približne 1% z celkového ocele (pozri presnosť zliatiny). ? všeobecne povedané, kremík oceľového plechu patrí dosky typu, ktorý je nezávislý pobočky vzhľadom na svoje špeciálne použitie. To je druh ferrosilicon mäkké magnetické zliatiny s veľmi nízkym obsahom uhlíka. Vo všeobecnosti platí, že obsah kremíka je 0,5-4.5%. Pridaním kremíka môže zlepšiť rezistivita a maximálna priepustnosť železa, znížiť donucovacích sily, jadro a strát (jadro a strát) a magnetické starnutia.

Izolácia medzi kremíka oceľových plechov 1. Silicon oceľového plechu a sám je tiež dirigent. V rámci pôsobenia STRIEDAVÉHO magnetického toku, indukovaného prúdu sa vyrába aj v železného jadra. Je to nevyhnutné. 2. Ak jadro je celok, to je vodič s veľkým oblasti. Obvod je krátky, a jeho odolnosť hodnota je veľmi malá. Hoci indukované napätie nie je vysoký, aktuálne je veľmi veľký. To má za následok veľký eddy current straty. Keď že je to vážne, to bude rozpustíme v teplej časti železného jadra, všeobecne známy ako "ohni" železného jadra. 3. Po každý kus je potiahnuté izolačné farby, časti železné jadro vyrobené je rozdelený do mnohých vodičov s menšie úseky. Tak, odpor sa stáva väčší. Takže maľované železného jadra, hoci tam je eddy current strata (časť železnej strata), je tiež oveľa menšie. 4. Preto, tenšie silicon oceľového plechu, menšia strata. Vo všeobecnosti, izolačné farby na povrchu valcované za studena kremíka oceľového plechu bolo uplatnené pred opustením továrne. Môžeme zastaviť maľovanie, pokiaľ nechceme poškodiť ho.Napísať recenziu

Súvisiace produkty