Štítky: pre brány motora, brány otvorené, dvere špionážne, automatické dvere motora, brány swing, brány motora, ovládanie rolety, výstroj list brány, brány spínača, Gate.

€4.15
  • Skladom
  • w541


  • Druh: Elektrický Nástroj Časti

Špecifikácie:

Farba: Ako na obrázku zobraziť

Vzdialenosť: Až 100 metrov.

Veľkosť: 5.5*3*1.5 cm

Menovité napätie: 12V

Menovitý prúd: 14 (mA)

Materiál: PP + strieborné pozlátené kovové

Funkcie:

1.Kopírovať väčšina rádiových pevného kódu diaľkové ovládanie

2.Selflearning diaľkové ovládanie,ľahko program vzdialenej.

3.Štyri (4)Tlačidlá na Prevádzku 4 Rôznych Garážových brán alebo Brán.

4.Hlavne sa vzťahujú na auto alarmy, domáce budíky, panika tlačidlá, garážových brán, rolovacích záclony, atď.

5.Tento 4channel rolling code diaľkové ovládanie, ktoré môžu byť použité s mnohými top garáž a brána automatizačné systémy na celom svete.

Toto diaľkové bude tiež pracovať s týmito značiek a modelov: V2 PHOENIX 2, V2 PHOENIX 4, V2 TSC2, V2 TSC4, V2 TRC2, V2 TRC4, V2 TXC2, V2 TXC4, V2 HANDY2, V2 HANDY4 433.92 MHz Rolling Code PEKNÉ FLO1RS, FLO2RS, FLO4RS 433.92 MHz Rolling Code PEKNÉ ERA JEDEN 1,2,4,9 kanál 433.92 MHz Rolling Code PEKNÉ ERA INTI 1&2 kanál 433.92 MHz Rolling Code DITEC GOL4, BIXLG4, BIXLS2, BIXLP2 433.92 MHz Rolling Code

Ako Program Vzdialenej:

(1)Stlačte a podržte obe "lock"odomknúť" spolu, kým LED rýchlo bliká 3 krát. (2)nie uvoľnite oba "lock"odomknúť" tlačidlá,uvoľnite a stlačte tlačidlo "odblokovanie" 3-krát.LED zabliká 3-krát po tejto akcie.

(3)Miesto Pôvodného a Klon diaľkových ovládačov spolu.

(4)Stlačte tlačidlo 1 na pôvodné diaľkové ktoré chcete kopírovať, a 1 tlačidlo na klon diaľkového ovládača, ktorý chcete kopírovať, a súčasne podržte ich, kým dióda LED bliká rovnomerne na klon vzdialené.

(5)Opakujte krok 3 a 4 klon ďalšie tlačidlá na vaše klon vzdialené. Profesionálna inštalácia je Vysoko Odporúčané.

Obsah Balenia:

2ks Diaľkové Ovládanie

DOPRAVA

Prosím, uistite sa, že máte napísal meno a priezvisko /úplná adresa /správne psč a telefónne číslo.Ff potrebujete zmeniť doprava informácií,prosím nechajte nám správu do 6 hodín po Zaplatení.Objednávky sú zvyčajne dodávaný do 1-2 pracovných dní (väčšinou do 24 hodín) prostredníctvom spôsob dopravy si vyberiete pri objednávke.Bude to 7 do 60 dní doručiť . Po tom, ako je dodaný,skutočné tranzitný čas sa mení. Mail tranzitný čas je uvedené vyššie, je najlepšie odhadnúť, ale nie sú zaručené.Položky dorazí v 7 do 45 pracovných dní. Čas príchodu závisí na niektoré faktory, a v rôznych oblastiach.Prosím, vyberte si niektoré miestnych predajcov. ak nemôžete čakať trpezlivo v prepravnom čase, keď sme deklarovali.Po zakúpení,prosím, DONT nechať negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, ak ste nedostali položka v 60 dní. Pretože sme sa zmienili, dodacia lehota opakovane.

NÁVRAT&ZÁRUKA

Všetky výrobky, ktoré predávame patria továreň záruky. Nemám kryt položky, ktoré boli týrané. horel a poškodené v akejkoľvek forme.Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom Správy v prípade, že ste nedostali položka v 60 dní. Budeme kontrolovať ho s post office a potom odoslať, alebo náhradu za prípadné chýbajúce položky.V nepravdepodobnom prípade, že váš produkt je chybný v každom prípade,by ste mali, kontaktujte nás čo najskôr a potom ho vrátiť do 7 Dní od prevzatia tovaru. Poštovné a balné, poplatok sa nevracia.Sme nie je zodpovedná za dodanie alebo poistenie poplatky vzniknuté pri návrate položku späť k nám. Ak vrátite položky zakúpené z nás. to musí byť späť v Pôv. Stave. To zahŕňa balenie,letáky, príručky, atď. Prosím, aby do 5 Pracovných Dní na nás na spracovanie vašej vrátené položky.

SPÄTNÚ VÄZBU A OBRÁŤTE SA NA NÁS

Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Služieb Zákazníkom. A budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť akýkoľvek problém.Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc.Ak máte akékoľvek otázky ,neváhajte a napíšte naše služby odborníkov.Odpovieme vám čo najskôr. Ak žiadna odpoveď do 24 Hodín(v pracovné dni),skontrolujte spam vo vašej e-mailovej schránky.Napísať recenziu

Súvisiace produkty