Štítky: spp injektor, f00vc05001, common rail tester, viečko palivovej nádrže, common rail, common rail injektor nástroj, nástroj common rail injektor, eui tester, mount rozsah, common rail nástroj.

€5.72
  • Skladom
  • w538


  • Názov Značky: TANTESTO

Prevádzka princíp:

Keď tlak common rail je príliš nízka na štart motora. Jedným z možných dôvodov je chybný motorovej nafty injektor návrate prebytok paliva späť do nádrže. Na identifikáciu jednotlivých chybný valca. Môžete odstrániť vstrekovania nafty linka od valca, a použiť túto blokovať off nástroj namiesto vstrekovania nafty linky na tesnenie common rail rúry. Ak motor sa dá spustiť bežným spôsobom, a common rail tlak vrátiť na normálne hodnoty. Je dokázať, že injektor tohto valca je porucha.

Ak váš skener sa nedá vykonať určité skúšky. Tento diesel injektor blokovať off nástroj môže byť tiež použitý pre diagnostiku motora klepanie zvuky, ktoré by mohlo byť spôsobené tým, že jeden valec problém.

V niektorých situáciách, Budete potrebovať niekoľko blokovať off nástroje na testovanie viacerých užívateľov súčasne.

Kompatibilita:

2001-2005 6.6 L Chevrolet/GMC Duramax a 2003-2007 5.9 L Dodge/Cummins, Bosch nafty common rail systém, a iné vozidlá s 14 mm paliva riadok matice;

Balík obsahuje: 1 x Blok Mimo Nástroj

Špecifikácia: M14 x 1.5 mm

Materiál: Uhlíková nástrojovej ocele, povrch antirust.Napísať recenziu

Súvisiace produkty