Štítky: 17-palcový tv, držiaky tv tv výťah, obchod motorisation, plazma tv, ebaz4205, 18 rádio, tv, výťah tv, displej lcd, motor tv, motorizované tv.

€89.10 €99.00
  • Skladom
  • w47678


  • farba: čierna
  • Pracovný Cyklus:
  • Materiál: Zliatina hliníka a ocele
  • Max výťah:
  • Vhodné pre:
  • Hodí Veľkosť TV Obrazovky Do:

Popis Produktu

Motorizované TV Nadvihnite Držiak Sú si hľadať novú cestu do výťahu/dole TV? Pozrite sa žiadny ďalší! Naše inovované elektrické TV výťah stojan je najlepšou voľbou. Voľne na ovládanie výťahu alebo nadol vášho 28-32" TV v ľubovoľnej výške od 30,4" 50" s 2 spôsobmi: bezdrôtové diaľkové ovládanie alebo drôt-pripojený strane regulátora. Namontovať na stenu alebo na zem, kompatibilné s rôznymi TV typy. Je to naozaj musí mať pre ľudí, ktorí majú vysokú chuť života. Získajte ho Teraz! Vysoko-Kvalitný Materiál Auto Výťah/Nadol Výška Kompatibilnom televíznom prijímači Veľkosti Nainštalovať a Príslušenstvo

Funkcie A Podrobné Údaje

【HIGH-KVALITNÝ MATERIÁL] vyzýva - Farba: Čierna; Materiál: Zliatina Hliníka; Veľkosť Produktu: 11.4x4.2x30.4-50"; Zdvih Dĺžka: 19.6"; Tento produkt je vyrobený z pevnej ocele, rám, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť a non-deformácia. Prach potiahnutý povrch pre anti-hrdza. 【AUTO VÝŤAH/NADOL VÝŠKA] vyzýva - Tento výrobok podporuje 3-úroveň háčik úpravu. Na TELEVÍZNEJ obrazovke sa môžu rýchlo zdvihnúť alebo nadol medzi 30.4" a 50" height rýchlosťou 15 mm/s. Silný 1000 N motorových udržať nahor a nadol pohyb bezpečne. 【KOMPATIBILNOM televíznom prijímači VEĽKOSTÍ] vyzýva - štandardné otvory pre skrutky na zadnej strane. Nosnosť: 132lbs. To sa hodí pre väčšinu typov 28"-32" Televízorov na trhu. Kompatibilné s LCD, LED, plazma, zakrivené Televízory od spoločnosti Samsung, Sony, LG, Sharp, Insígnie, Vizio, Haier, Toshiba, Sharp, Prvok, a TCL. 【NAINŠTALOVAŤ a PRÍSLUŠENSTVO] vyzýva - Ho je možné upevniť na stenu alebo na zem(M8 skrutka veľkosti) s ponúkané príslušenstvo udržať vysokú stabilitu. Zároveň vám ponúkame diaľkové ovládanie, drôt-spojené ruky ovládač pre pohodlnejšie ovládanie. 【ROZMANITÉ USESCENARIOS] vyzýva - Ideálny pre obmedzený priestor, domova, kancelárie, rokovacia miestnosť, obývacia izba, hotel lobby, nákupné centrum. To môže tiež byť inštalované v halloween kabinet pre spálne.

Špecifikácie

Materiál: Hliníková Zliatina Kompatibilné TELEVÍZIE Veľkosť: 28-32" Výškovo Nastaviteľný Rozsah: 30.4-50" Rýchlosť zdvihu: 15 mm/s Veľkosť produktu: 29x10.7 cm / 11.4x4.2" Nosnosť: 132 lbs

Kľúčové Vlastnosti

Hliníkové Zliatiny Tento zdvíhacieho mechanizmu pre TV je zhotovený s hrúbkou hliníkovej zliatiny dosky a práškovým povlakom na povrchu, ktorý je vysoko-pevnostné, antikorózne a trvanlivé držať vaše Televízory.

Auto Výťah/Nadol Výška Automaticky výťahu alebo nadol TV pohybuje od 77.4 cm 127.4 cm(30.4-50") s regulátormi. Takto si môžete zastaviť TV v ľubovoľnej výške, ktorý chcete, a získať najlepší zážitok zo sledovania.

Výkonný Elektromotor, TV nastavenie výšky je ovládaný motor. Upgrade pohyb, sme vybaviť túto stenu s 1000 N elektrický motor bežať silne.

Kompatibilné Väčšina Televízorov Tento elektrický tv výťah je kompatibilný s väčšinou 28-32"Televízory, ako je LCD, LED, plazma, zakrivené Televízory od značiek: Samsung, Sony, LG, Sharp, Insígnie, Vizio, Haier, atď.

Radič & Batérie Auta ponúknuť výhodnejšie služby, ponúkame niekoľko doplnkov k pomáhajú riadiť tento stroj. Diaľkové ovládanie, ruky ovládač, adaptér, prijímač sú zahrnuté v cene.

Široké Uplatnenie Miestach Tento produkt je možné upevniť na stenu alebo na zem pre stabilitu a fixáciu. Je vhodný pre oboch domov a obchodných príležitostiach, ako spálňa, zasadacia miestnosť.

Obsah Balenia

1 x Motorizované TV Výťah 1 x Diaľkový ovládač 1 x Strane Regulátor 1 x Prijímač Auta 1 x Skrutka Auta 1 x užívateľská PríručkaNapísať recenziu

Súvisiace produkty