Štítky: micro metra digitálne, micromet, 60 mm boost rozchod, kruh materiál, digitálny mikrometer vedúci 50, digitálny mikrometer, mitutoyo, úroveň držiak, klinec hrúbka rozchod, mačka figurin.

€2.75 €4.04
  • Skladom
  • w435


  • Číslo Modelu: Vonku
  • Typ Displeja: ANALÓGOVÝ
  • Názov Značky: alloet
  • Mikrometer Typ: Mimo Mikrometre
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Presnosť: 0.001 mm
  • DIY Dodávky: Tesárstvo
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Špecifikácia:

Materiál: karbónová oceľ

Merací rozsah: 25

Rozlíšenie: 0.001

Rozsah použitia: 25

Špecifikácie: Mikrometer 0-25

Funkcia:

Vonkajší priemer mikrometer vonkajšie rozmery meracie prístroje, meranie vzdialenosti medzi dvoma stranách štvorca rám pomocou skrutkovice princíp. Vonkajší priemer mikrometer sa používa hlavne na meranie rôznych vonkajšie rozmery.

Priemer mikrometer vydelením hodnoty je 0,01 mm, horná hranica rozsah merania nie je väčšia ako 300 mm, rozdelené do 25 mm podľa špecifikácie. Ako 0-25 mm, 25-50mm ...... a tak ďalej.

Priemer mikrometer forme obrázku: (obrázok slúži len na ilustráciu, neznamená, detailná štruktúra.)

Návod na použitie:

1. Čistenie meranie povrchu pred použitím a správne nulovej polohe. 0-25 mm priame zarovnanie zero: 25 mm nad použiť bar rozchod zamerané na kvázi-zero.

2. Nula oprava metóda: Ak 0-bit linka nie je v súlade s baseline, prvé voľné skrutky pomocou skrutkovača mierne, kľúč na nastavenie východiskovej polohe, aby sa základná zarovnanie 0 chuť trochu line, potom utiahnite skrutky. (Pozri návod na používanie obrázok 2)

3. Pri meraní, na mikrometer by mali byť kolmo k dielu v rámci testu, rotujúce meracím zariadením na meranie povrchu pri kontakte s dielu by sa otáča zľahka, keď na meranie sily zariadenie vydané mierne "kliknite na tlačidlo, kliknite na tlačidlo ..." zvuk, Ktorý je skutočná veľkosť obrobku v rámci testu.

4. Blokovacie zariadenie môže byť pasívne merania mikro-skrutku a späť. Relax na pravej a zámku na ľavej strane. (Pozri návod na používanie Obrázok 3)

5. Pri meraní, na ľavej strane, mal by mať tepelný štít zabrániť teploty tela prenáša na mikrometer, spôsobuje chyba merania.

6. Jeden koniec kľúča môže byť upravená nula, druhý koniec môže vytiahnuť meracím zariadením.

B 150 mm Carbon Fiber Composite Digitálny Vernier Pravítko Priemerky Strieborná Farba

Názov: 150 mm Digitálny Vernier Strmeň

Rozsah merania: 0~150 mm / 0 až 6 cm

Presnosť merania: 0,1 mm / 0.01 inch

Displej: LCD

Batéria: 1* AG13/LR44 1,5 V (Nie je súčasťou)

Materiál: Karbónová Kompozitné Plastové

Farba: Strieborná

Zahrnuté * 1 x Digitálny vernier strmeň

Teplé tipy:

1. Mikrometer je presné meranie nástroj, keď sa používa jemne, po použití v exponovanej časti potiahnuté s anti-hrdze, oleja, a sa umiestnil v poli, dajte ho na suchom a vetranom mieste.

2. Meranie nemôže prinútiť, micro-rotačný valec, tak, aby nedošlo k poškodeniu presnosť.

1 x Mimo Mikrometer

1 x Príslušenstva

[relateproductdetail/]Maluschka91
2020-10-25
1/5
Excellent value for money. Shipping very fast. The only negative is the lack of protection in the packaging. No bubble wrap. My package arrived with the micrometer broken plastic box as seen in the photos. I opened dispute with the seller for the return of the money and return of the item. But he did not explain to me how to return the item. So I lost the money and kept the plastic box broken.
Jerrymaus1994
2020-11-24
5/5
Box pollomanaya,

Napísať recenziu

Súvisiace produkty