Štítky: keramické kolo zásobník, bambusové jedlo, vrstvený denný zásobník, spojka stepper motor, jedlo, čipky keramické misky, ramekin na pečenie, macalasa porcelánový riad, doska, zlato dezertné misky.

€10.64 €13.30
  • Skladom
  • w409


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • vzor: Pevné
  • Materiál: Keramické
  • Tvar: Námestie
  • Doska Typ: Denný Dosky

Keramické Korenie Server Nastaviť Porcelánu Korenie Jedál s Drevom Zásobník Keramické Ramekins Ponárania Poháre Snack Predjedlo Slúžiace Zásobník Omáčkou Tanier Tanier Dezert Misy

Funkcia

IDEÁLNE KORENIE RIEŠENIE: Tieto 6 Biela Kamenina Misy s bambusom slúžiace zásobník sú ideálne pre slúžiace na každú príležitosť. Použite jedál denne na osobné použitie a použiť celý súbor za doručenie strany potravín počas špeciálnych akcií.

ŠTÝLOVÝ A VŠESTRANNÝ: Náš jednoduchý, napriek tomu elegantný dizajn, pracuje vo veľa situáciách. Z baru prestávka izba, toto korenie organizátor môžete to urobiť všetko. Korenie skladovanie, namáčaním omáčkou misy, dezerty, pochutiny, ovocie, zmrzlina, paketové jedlo, potravín a kávy slúžiace zásobník a viac.

JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE a UŠETRIŤ MIESTO: Naše 6 biela kamenina misy sú odnímateľné a môžu byť do seba vnorené a ľahko skladovať príliš. Misky opatrenie 8.8x8.8x3.8 cm/3.5"x3.5"x1.2"(dx š xv) (o 10 oz.) a zásobník opatrenia 28.3 x 19.5x3.1 cm/11"x7.7"x1.2"(dx š xv)

ROBUSTNEJŠIE MISY PRE ROKY POUŽITIE: keramické misky sú vyrobené z poistného biela kamenina, náš 6 elegantné misy odolať rozbitie za normálnych podmienok. Drevo zásobník je vyrobený z prémiovej bambusu, bezpečný a robustný.

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI: Akýkoľvek problém s vaším Korenie Jedlo Rack Nastavenie, vrátiť a my vám vrátime kúpnu cenu. Stojíme za naše výrobky a vedieť budete milovať ho.

Popis

Atraktívne Korenie Server Nastaviť

6 elegantné kameniny misy & klasický bambusu zásobník. Vaše Korenie Set je štýlový & robustné. Pohodlné veľkosť a dizajn našich korenie držiteľ je pre atraktívne zobrazenie na tabuľke alebo počítadlo.

Vyplniť Všetko, Čo Chcete

Naplňte misky so všetkým, čo z občerstvenie, ovocie, omáčky, korenie, predjedlá dezerty... potom usporiadať na caddy. Tak vhodný pre vašich hostí! Plus, to okamžite zlepšuje vášho interiéru.

Elegantný Dotykový Strany

Spoľahnite sa na to, ak chcete pridať elegantný nádych do strany, sprchy, recepcie, bufety, obedy & každodenné! Perfektný Spôsob, ako Zobraziť & Slúžiť Strany Potraviny.

Každodenné Použitie

Ideálny pre každodenné príliš, vložte svoj servírovací tanier s ovocie a zeleninu, a nastaviť na vašej kuchynskej linke. ALEBO použite kefu samostatne slúžiť večeru predjedlá & stranách. Ľahko sa Čistí & Store.

V umývačke pre Ľahké Čistenie

Škvrny a zápach odolné korenie pokrmy môžu byť pridané do umývačky riadu po skončení ich používania. Ešte lepšie, ponuka rokov spoľahlivé použitie pre celoročné zájedok a zábavy.

Špecifikácia

Farba: Biela a Žltá

Materiál: Bambus a Keramické

Veľkosť:

Misa: 8.8x8.8x3.8 cm/3.5"x3.5"x1.2"(dx š xv) (o 10 oz)

Zásobník: 28.3 x 19.5x3.1 cm/11"x7.7"x1.2"(dx š xv)Napísať recenziu

Súvisiace produkty