Štítky: bary motorovou pílou, reťazovú pílu, mlyn prenosné, timberpro, reťazová píla 52cc 20, 58cc motorovou pílou, shindaiwa, reťazovú pílu, mlyn, krém mrazničky, reťazová píla gasolin, reťazová píla výfuku.

€82.35 €91.51
  • Skladom
  • w20033


  • Certifikácia: ce
  • Typ Napájania: Benzín / Plyn
  • Funkcia: 2-Taktné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: JJ12-0004-USA
  • Názov Značky: Yonntech
  • Druh: chainsaww

USA faq:

Položka Poslať : Aljaška/Hawaii,USA Protectorates, APO/francúzskej polynézie Musieť Pridať Extra Poštovné, Prosím, Láskavo Kontaktujte Nás Predtým.

Plyn reťazová píla reťazová píla bude robiť úlohy, ako je prerezávanie stromov, čistenie pôdy, príprava dreva alebo upratovanie po búrke jednoduchšie . Táto reťazová píla je skvelé pre majiteľov domov, ktorí chcú motorovú pílu pre ľahké dreva-rezanie, práce. začína jednoducho.

Funkcie: Hliníkové kryty na benzín. Rýchle a jednoduché reťazca úpravu. Šetrí používateľa, ramená a ruky. Pohodlné znížené vibrácie rukoväť. Jednoduchá údržba, spoľahlivej prevádzky. Výrub známky pre správne výrub smer. Maximálna odolnosť pre ťažké aplikácie. Ľahkú a pohodlnú manipuláciu v každej situácii.

Špecifikácie: Zapaľovania: CDI Olejovej nádrže kapacita: 260ml Palivovej nádrže objem: 550ml Motora výtlak: 52cc Motora výtlak: 52cm3 Mazanie sprievodca: membrána Sprievodca bar typ: ozubeného nos Maximálny výkon motora: 2kw/8500rpm Maximálna rezná dĺžka sprievodca bar veľkosť: 22" Brzdový systém: široký navrhnuté prednej strane stráže Palivovej zmesi pomer: 25:1(90#benzín:2-cyklus olej) Motor tpye: jedno valec, vzduchom chladnejšie, 2-taktné Hmotnosť(cca): 8,3 kg

Package Zahrnuté: 1x reťazová sada 1x anglický návod Upozornenie: je Potrebné manuálne montáž

Zabezpečíme prepravu akonáhle sa vaša platba odovzdať kontrolu www.agropolis.sk počas pracovných dní.

Neakceptujeme Post Office BOX.

Pre parcely dispečingu. Ak položiek máme skladom v našom zodpovedajúce sklade,budeme vyberať miestne vhodné dodanie spôsob, ako zvládnuť váš balík.

Takmer všetky zásielky budú doručené priamo z našej niekoľkých skladov váš list/dverí, To bude oveľa ocenili, ak necháte nás platné kontaktné číslo.

Všetky naše položiek (s Výnimkou uvedené inak) sú zaistené, aby sa úplne nové a vykonáva s najmenej 12 mesiacov záruka.

Pre poškodené, keď prišiel,prosím, družstvo fotografovať na poškodené časti a pošlite nám ich na overenie a riešenie dostať.

Kupujúci znáša poštovné za vrátenie, budeme platiť za preposielanie.

Nič, bude dokonalý.Ak ste nemali uspokojiť naše služby, alebo Ak položka prišiel poškodený.alebo jeho časť chýba, alebo položku nie, ako je popísané, prosím oznámte to na nás,poskytneme vám spokojný riešenie a zostať s tebou, kým sa problém vyriešil. Ďalšie viac,Prosím, nenechávajte nízke hodnotenia, spätnú väzbu na náš účet ešte pred získaním riešenie, pretože to bude bolestivý úder na usa. Naopak,vaše veľkoryso 5stars pekné spätná väzba bude obrovská motivácia pre nás lepšie predávajúceho. Dúfam, že si yourcomprehension.

Vrátenie a Náhrada je prijatá do 7 dní, Sme nie vrátenie prepravné poplatky, o výnosy, ktoré nie sú chybné.Prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu. Prosím, aby sa položky zostať v pôvodnom balení s kompletným príslušenstvom a dokumentáciou, ktoré boli dodané spolu s výrobkom. Vracia, musí byť vhodne zabalený, aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy. Produkt(y) poškodenie počas prepravy strácate nárok na záruku.Napísať recenziu

Súvisiace produkty