Štítky: potkany domov, hnedé potkany, potkany svete, potkany boxy, nórsky potkany, nórsko potkany, myši, potkany, dawei potkany, potkany veľké, kvapalina potkany.

€9.63 €12.04
  • Skladom
  • w19780


  • Názov Značky: Ai AUTO ZÁBAVA
  • Položka Hmotnosť: 0.0g
  • Drop shipping: Podpora
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Modelu: Auto Potkan Repeller
  • Špeciálne Funkcie: Ultrazvukové Myši Odpudzujúce
  • Napätie: 12V

Popis:

1. Zbaviť Myší: zbavte sa myší, veveričiek, noriek, piesok, mačky, alvin a iné deštruktívne hlodavce v priestore motora vozidla, ktorý pomáha zabrániť zbytočnému poškodeniu vozidla.

2. Ultrazvukové Hlodavce Vyhubí: Na obťažovať hlodavce podľa vyžarujú silné a kolísavé zvukové vlny, ultrazvukové vlny a LED baterky, aby sa zabránilo hlodavce z žuvanie na drôty.

3. Automatické Zapnutie/Vypnutie: anti-shock prístroj pracuje len pri zastavení vozidla a nie je tam žiadne vibrácie, je automaticky prejde do pohotovostného režimu, keď vozidlo sa začal, a pokračovať v práci pri zastavení vozidla.

4. Ľudia a Bezpečnosť: Bezpečný pre ľudí a domáce zvieratá, nie je potrebné vyčistiť, mŕtvy hmyz, a nie je potrebné volať škodcov a techniky na pomoc; ultrazvuk nie je v rozpore s ľudskými uši.

5. Jednoduchá Inštalácia: Pripojte dva konektory napájacieho kábla, ak kladné a záporné póly batérie vozidla, a potom nainštalovať automatické repelent proti komárom v kabíne pomocou priloženého kábla kravatu. Low-voltage protection: keď napätie batérie klesne pod 9.2 V, akustický alarm, indikátor bude automaticky zastaviť práce na ochrane batérie vozidla.

Funkcie:

Tento potkan repeller je špeciálne navrhnuté a vyrobené pre všetky druhy automobilov, a to najmä použité v kabíne automobilových motorov, aby sa zabránilo potkanov z napádať a ničiť automobily. To je vybavený automatickým ovládacie zariadenie, ktoré automaticky zastaví prácu, keď auto je začal. Keď auto je vypnutá, automaticky sa začne pracovať.

Špecifikácia:

Napájacie napätie: DC12V

Menovitý výkon: rade vyššom ako 0,48 W

Pracovný prúd: 5~40mA

Pracovná frekvencia: 400Hz - 1000Hz

Pracovná plocha: 650 metrov

Pokyny:

Pripojenie produkt do auta DC napájania

Power-on Self-test):

Po ukončení počiatočnej napájanie je zapnuté, produkt vykonáva self-test). Po prvé, červená blikne trikrát, potom biele blikne trikrát, a potom budík.

Pracovný proces:

1-15s, červená blikne trikrát, a potom výstupy 12K-25kHz ultrazvukových vĺn, zatiaľ čo biele LED svetlo bliká. Výrobok je v pohotovosti pre dĺžkou 16 až 30 sekúnd. 31-50s, opakujte 1-15s, 51s-1min 10s, výrobok je v pohotovostnom režime. 1 minúta 11 sekúnd-1 minúty 40 sekúnd, postup zopakujte pre 1-15 sekúnd.

Po vykonaní vyššie uvedených opatrení, zastaviť sa na 1 minútu, a potom opakujte vyššie uvedené akcie dvakrát za 3 minút a 5 minút, resp.

Ustálený červená kontrolka zodpovedá pomalý režim skenovania a svieti zelená kontrolka zodpovedá rýchly režim skenovania.

Existujú tri režimy biele svetlo blikajúce: rýchlo, stredne a pomaly blikať. V každom režime bliká 10-krát a funguje opakovane.

Vibrácie snímanie:

Keď napájacie napätie je vyššie ako 9.2 V, výrobok vstupuje do pracovného stavu. V prípade, že výrobok detekuje vozidlo vibrácií, automaticky prestane pracovať. Po parkovanie pre 5 minút, produkt sa automaticky spustí a reštartuje práce.

Nízky tlak alarm:

Keď napájacie napätie je nižšie ako 9.2 V, výrobok prejde do režimu budíka a emituje 1hz zvuk budíka, ktorý bude pokračovať navždy. V tomto prípade, výrobok nefunguje.

Oblasti použitia:

Tento produkt sa používa hlavne v priestore motora rôznych áut, aby sa zabránilo myši do priestoru motora na poškodenie vozidla.

Tento produkt sa používa hlavne na odrazenie myší. To má tiež určité inhibičný účinok na šváby, mravce, pavúky, cvrčky, posteľ chyby, blchy, priadky mory, atď.

Balenie Zoznam:

1 x Myši Odpudzujúce

Poznámky:

1. Neumiestňujte tento výrobok na mokrej alebo netesné miesta.

2. Je prísne zakázané akékoľvek tekutiny zadajte vnútri výrobku.

3. Udržať napájací kábel tohto produktu tak ďaleko, ako je to možné, z kúrenie komponenty vo vnútri priestoru motora.Napísať recenziu

Súvisiace produkty