Štítky: pes har, hlbb obojok, draci psov, power strip, collares perros, pes na vodítku, malý pes lash, vodítka psa vodítka, predaj malého psa postroj, denim psa lano.

€2.77 €4.27
  • Skladom
  • w18935


  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Funkcia: Osobné
  • Druh: Iné
  • vzor: Pevné
  • Sezóna: Zimné

Popis

Naše reflexné psa rozšírenie vodítku, pomáha vám a vášmu psovi zostať v bezpečí v noci. Je vyrobená z high-kvalitné reálne horolezectvo nylonové lano, farby a farebné kombinácie, exkluzívne tkaný dizajn je pohodlné držanie, odolný, ľahký a odolný voči vplyvom počasia. Dobrá voľba pre vášho domáceho maznáčika priateľ.

Funkcie

- Farba: Čierna.

- Materiál: Nylon.

- Veľkosť: Cca. 37 x 2,5 x 0.2 cm.

- Bezpečnosť pre vás a vášho psa. Naše reflexné psom na vodítku pomáha vám a vášmu psovi zostať v bezpečí v noci.

- Vyrobené z vysoko kvalitných reálne horolezectvo nylonové lano, farby a farebné kombinácie, exkluzívne tkaný dizajn je pohodlné držanie, odolný, ľahký a odolný voči vplyvom počasia.

- Ideálny pre každodenné použitie, prechádzky, jogging, beh, kempovanie a turistiku, alebo na pokojnú prechádzku dvore činnosti.

- Chodiť psa pohodlné s týmto psom na vodítku.

1 x predlžovací káblikRoger 1990
2020-10-22
5/5
The article just like the photo just needs to try my bitch pulls a lot I hope she'll hold on later I'll say her durability, the seller very fast 16 days Spain thank you!
Arsenii 01
2020-10-09
5/5
Reliable supplier. Swivels and carabiner made of alloy, but thick. In the sky you can see the metal for everything is not enough)
Ardi Lipetsk
2021-01-31
5/5
Perfect, they arrived well. They look good quality
Fakeout Ya
2020-10-23
4/5
For a dog weighing 13 kg like norms, but when using a collar, with a train does not even feel! But with a collar, it feels soft in the hands, even if the dog pulled a little without gum immediately the hand jerked, and here, as a foreign)))) By the way, I will say that perhaps the model is more expensive, it holds this straight quite light, for a dog heavier than 10 kg is invisible, for a dog less inconvenient that a lot of carabiners and generally heavy коснтрукция is obtained. Maybe then I'll buy for 600re this quickly stretched

Napísať recenziu

Súvisiace produkty