Štítky: zlaté scaner, metaldetector príslušenstvo, gpx 5000 zlata detektor cenu, 90 ďalekohľad vyhľadávanie, xp kovu detektor kovov, a720 batérie, detektor kovov md 4030, 3800mah batérie, metaldetector zlato, jednotka detektor kovov stenu.

€22.39 €32.45
  • Skladom
  • w10679


  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Detektor kovov
  • S LCD Displej Alebo Nie: Áno
  • Certifikácia: CE
  • Názov Značky: xinxiang

Funkcia:

[svetlo nastaviteľné kmeňových] - 24 až 35 palcový výškovo nastaviteľné stonky pre deti a dospelých. Jednoduchým stlačením tlačidla prevádzku uľahčuje pre deti začať hľadať na kov. Ľahký a skladací vyhľadávanie cievky sú určené pre cestovanie alebo na outdoorové aktivity.

[bezpečné a krásny dizajn pre deti] - jeho roztomilý tvar je spoločne navrhnutý profesionálnymi priemyselných dizajnérov a detí visual dizajnérov. To je úplne v súlade s deťmi je estetické hľadisko. Okrem toho, naše deti je detektor kovov je vyrobené z nezávadných ABS plastu, ktorý je úplne bezpečný pre vaše dieťa. Verte mi, deti s detektory kovov bude si spolu aj so svojimi deťmi.

[žiadne montáž, jednoduché použitie] - teleskopická dizajn, nie je potrebné zhromaždiť všetkých komplexných súčastí. Len zapnúť detektor a preložte ho až keď je hotovo, čo je užitočné najmä pre deti a začiatočníkov.

[vysokou presnosťou a jasne detection] - 20% veľké cievky umožní pokryť pôdu rýchlo. Mávali tejto vysoko-kvalitný, ľahký detektor na zemi dokáže detekovať objekty pochovaný štyroch centimetrov pod povrchom. Ak sú kovové predmety, šípok a označujú symboly sa objavujú na obrazovke a bude zvuk vydávaný v rovnakom čase. Čím bližšie sa dostanete, tým hlasnejší zvuk, tým je signál silnejší.

[nepremokavé cievky všade] - hľadať cievka je navrhnutý tak, aby 7.4 palca, čo robí kovové detekcie viac citlivé. Nastaviteľné stĺpy a zvitkov (s výnimkou zásteny) sú vodotesné, čo vám umožní vychutnať vonkajšie poklad poľovníctvo na všetky miesta (záhrady, parky, pláže a lesy, všetky zdravé vonkajšie zariadenia)

Balenie obsahuje:

1 x detektor kovov

1 x užívateľská príručka

1 x PelleNapísať recenziu

Súvisiace produkty