Štítky: diaľkové swing brány otvárač, 1 swing brány otvárač, RTU5024, jednoduché posuvné brány, rtu5025, bližšie dvere, olide elektrické swing dvere otvárač, sw100 automatická hojdačka dvere otvárač, vonkajšie hmotnosť rack, vertikálne hmotnosť rack.

€307.95
 • Skladom
 • w10567


 • farba: Červená, Modrá, Šedá
 • Číslo Modelu: SD 550
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Krajina roigin: Čína
 • Druh: Automatické Dvere Operátorov
 • Typ Motora: AC Motor
 • Výkon Motora: 550w
 • Napájacie Napätie: 100-240 V
 • Max. hmotnosť brány: 1000-1200kg
 • Názov Značky: olord

Obytné a Priemyselné Brány Otvárač ,Posuvné Brány, Otvárače Jeden nastaviť automatické posuvné brány otvárač vrátane: Brány, motorové, riadiacej dosky, Base, 2 diaľkové ovládanie, Uvoľnite tlačidlo, Montážne príslušenstvo a 4 metrov nylon stojan, pozrite sa prosím na nižšie uvedený obrázok. Upozornenie: dodáme šedá farba bývanie, ak sa žiadne špeciálne požiadavky.

Voliteľné Príslušenstvo

(kliknite tu kúpiť) Obytné a Priemyselné Brány Otvárač ,Posuvné Brány, Otvárače Funkcie

1.Motor je vybavený teplota protector. Keď je teplota príliš vysoká, motor sa automaticky preruší napájanie na ochranu motora.S pomalým kúrenie, stabilný začína, vysoká bezpečnosť, nepremokavé, v nevýbušnom vlastnosti.

2.Motor time ochrana: vyvarujte sa motor beží na dlhý čas, keď ťah zlyhá. Predvolený čas je 90. rokov, ktoré sa dajú prispôsobiť podľa seba. 3.Použitie 100% čistej medi motora, prevodovka použiť A3 ocele povrch pokovovanie hrdze materiál, skrutky vedľa prevodovka je nerezová oceľ skrutky, kryt v strednej prevodovky je materiál z nehrdzavejúcej ocele. 4.Keď je vypnuté napájanie, môžete sa obrátiť na špeciálne spojky tlačidlo, uvoľnite spojku a zatlačte dvierka manuálne. 5.Dual panel regulátora pomocou tyristorové, znižuje relé iskra a zabraňuje relé z priťahuje. 6.Stroj je vybavený vodotesný a prachotesný shell, prenosové zariadenia, všetky hliníkovej zliatiny, silný, hrdza - dôkaz redukcia base, Silný a odolný. 7.Signál z regulátora je stabilný a príjem čas je dlhý. Obytné a Priemyselné Brány Otvárač ,Posuvné Brány, Otvárače Ovládací Panel A Diaľkové Ovládanie Detail

Obytné a Priemyselné Brány Otvárač ,Posuvné Brány, Otvárače Technická Špecifikácia

Obytné a Priemyselné Brány Otvárač ,Posuvné Brány, Otvárače Voliteľné Príslušenstvo

1.Foto Bunky

To môže detekovať malé obštrukcie pri bráne zatvorenie alebo otvorenie a aby sa brána otvorí automaticky. Vyhýbanie sa ľuďom a brány otvárač z bolí. Platné zisťovanie rozsahu foto bunka je 10 metrov.

2.Alarm Lampa

Keď človek účinnosť vstupom do domu, alarm lampa bude svetlo a zvuk.

3.Oceľový Stojan A Nylon Rack Magnetické limitný spínač

Pevné magnetické limitný spínač na stojane,nainštalovaný na ľavej a pravej strane brány. Stojan Inštalácia Pripojenie modulu k bráne skrutkou.Zváranie skrutku základne na bránu potom utiahnite ju.

4.Prístup Klávesnica

Pripojenie s prístupom tlačidlá, môžete nastaviť, aby kód alebo použitia karty na ovládanie brány, access. Obytné a Priemyselné Brány Otvárač ,Posuvné Brány, Otvárače Inštalácia

Ak akékoľvek iné ďalšie produkty sú potrebné,môžete odoslať objednávku, kým zaplatiť stránke,ale neplatí,počkajte, kým nám poradiť cenu,potom môžete platiť. Pôvodné Detail

Ak máte akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovaťNapísať recenziu

Súvisiace produkty