Štítky: jednoduché prak lov, prak, okrúhle oceľové guľové, taktické prak pohľad, aerosól pištole, oceľová guľôčka 10 mm 15 mm, hunt prak, horsebow tradičné, bob marley lev, strieľať cieľ.

€5.52 €7.90
  • Skladom
  • w10313


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: SP07266A1

(1)povrchu ocele lopta je hladký a rovný, bez zvyškového a otrepy a niekoľko drvina,oceľová guľa oddiel prijme pokročilé technológie výroby, časť je hladký a rovný, a nie je tam žiadny zvyškový otrepov.

(2)Vysoká presnosť / vysokej tvrdosti / tlaková odolnosť proti opotrebeniu

Aplikácia polia, multi-účel motory, leteckého priemyslu, občianskych, automobilový priemysel CNC obrábacie stroje, strojárenstvo.Široko používaný v high-speed low-noise ložiská, bicykle, motocykle, automobily, krytu koľajnice, univerzálny gule, batožiny, elektronickom priemysle, môže byť tiež použitý na grind iných médií.

(3)UPOZORNENIE: je zakázané používať tento produkt v každom prípade, že nie je v súlade s miestnymi, štátnymi a federálnymi zákonmi a vyhláškami.Toto nie je hračka,Deti potrebujú používať pod dohľadom dospelých.Venujte prosím pozornosť bezpečnosti.

(4)Ak máte akékoľvek otázky o tomto predmete, prosím neváhajte a kontaktujte nás, pomôžeme vám do 24 hodín na týždeň dní.

Materiál: karbónová oceľ

Veľkosť: cca 10 mm v priemere

Poznámka: farba obrázok môže mať farbu rozdiel, nájdete konkrétny produkt.

100 10 mm primárna farba oceľové guľôčky/bal.*1

1.Vzhľadom na ručné meranie a rôznych metód merania, skutočná veľkosť by mohla byť mierne odlišné.

2.Prosím potrebné pripomenúť, že vzhľadom na svetelné efekty a monitora jas/kontrast nastavenia atď., farebný tón webových stránok a fotografií skutočného položku môže byť mierne odlišné.Napísať recenziu

Súvisiace produkty