Štítky: feelworld livepro l1, qr25de, veko sony alpha, 16 palcový monitor, dolli, gopro mount, feelworld livepro l1 taška, flash neewer, kamera video, fotoaparát dslr.

€39.09
  • Skladom
  • w10272


  • Package: Áno
  • Názov Značky: neewer
  • Číslo Modelu: 10072189

Doprava zadarmo Neewer Prenosné Filmár Systém S Fotoaparát/Videokameru Mount Jazdca, Mäkké Gumy Ramenný Pásik a Dual-strane Rukoväti Pre Všetky ZRKADLOVKY videokamery a DV Kamery NEEWER je registrovaná ochranná známka. IBA Autorizovaný predajca NEEWER môžu predávať pod NEEWER záznamy.

Neewer na Mieru Filmový Tvorca Systému je vreckový fotoaparát platforma, ktorá poskytuje rovnováhu, stabilitu a komfort. Je vyrobené z vysoko kvalitnej ťažkých hliníkových materiálov. Je kompatibilný s kompaktné fotoaparáty, zrkadlovky, Kamery a pre profesionálneho používateľa Kamery. To je ideálny doplnok pre amatérske / profesionálnymi filmármi alebo videographers. Bez ohľadu na to, čo , kedy, kde nahrávania budete vždy dosiahnuť najviac steadiest možných výsledkov.

Diely: Posúvač Kamery – To umožňuje užívateľovi posúvať fotoaparát dopredu a dozadu v lineárnej smerom, a preto zabezpečenie, stabilné,kvalitné pohybu obrázky. Rukoväte – Nastaviť na každej strane pod systému sú použité prevádzkovateľom držať hmotnosť systém a udržať celý systém stabilný proti rameno. Shoulder Mount – Práca s madlami, dáva fotoaparátu rovnováhu a stabilitu a znižuje únavu na ruky obsluhy. To môže tiež byť odinštalovaný, keď je to potrebné.

Vlastnosti: Vyrobené z intenzívneho ALUMIUM ZLIATINY, Ľahká pre mobilné filmovej tvorby, vhodné pre dlhé-hodinový nepretržitý práce Prispôsobené dizajnu pre pridanie/výmena komponentu(s) v niektorých špecializovaných príležitosti pre film-čo Ergonomický dizajn, uhol a úpravy polohy zapnuté Môžu byť inštalované s video-zachytiť sériu súvisiace príslušenstvo Vhodné pre 1/4 "skrutky-otvory pre digitálne SLR fotoaparáty a videokamery, Môžu byť stanovené v fotoaparátu statív streľba V súlade s medzinárodnými normami, a môže byť inštalovaný koľajnice (trubky priemer 15 mm center vzdialenosť 60 mm)

Sperifications:

Materiály: Zátvorkách - 90% Alumium Zliatiny, 5% Z Nehrdzavejúcej Ocele, 5% Guma Ramenný Pásik - 100% Gumy, Tyče - 100% Alumium Zliatiny Rukoväť - 65% Alumium Zliatiny, 5% Z Nehrdzavejúcej Ocele, 30% Gumy

Vhodné pre: Všetky Video Kamery (esp. HD Video Kamery), DV Kamery

1x Fotoaparát/Videokameru Mount Jazdca 1x Mäkké Gumy Ramenný Pásik 1x Manželská strane RukovätiDemon670
2020-10-01
5/5
the soft rubber is very cheap but the rest has a good quality. the shipping was very fast.
Nbardina
2021-02-06
5/5
Quality is fine! The goods have been well packed. In Russia, I ordered this product through IML delivered in just 3 days! Fantastic Speed!!!!!! I am very glad!!!!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty